CHCETE MAŤ UPRATANÉ BEHOM CHVÍLE A VOĽNÉ VÍKENDY?

CHCETE MAŤ UPRATANÉ BEHOM CHVÍLE A VOĽNÉ VÍKENDY?

Chcete mať upratané behom chvíle a voľné víkendy? Stačí mať správnu techniku čistenia a 15 minút denne.

Upratovanie domácnosti je pre mnohých negatívne vnímaná činnosť, ktorú behom pracovného týždňa odkladáme a víkendy, namiesto relaxu a oddychu s rodinou sa stávame otrokom vlastnej domácnosti.

Udržiavanie domácnosti však nie je otázkou nekonečnej driny, ale kvalitného a ľahko dodržateľného systému – napríklad zónové upratovanie od Marly Cilleyovej.

Zónové upratovanie je systém založený na rutinnom upratovaní, či skôr udržiavaní poriadku podľa zón v byte a dome. Tie by vám nemali zabrať viac ako 15 až 20 minút denne, výhradne počas pracovného týždňa. Víkend je určený oddychu a rodine. Marla Cilleyová. upozorňuje na to, že ak v domácnosti vládne dlhoročný chaos, bude pravdepodobne chvíľu trvať, kým sa z upratovania stane len udržiavanie.

Nevyhnutné je aj zbaviť domácnosť zbytočných vecí, ktoré dlhodobo nepoužívate, nemáte k ním vzťah, prípadne sú veľké alebo pokazené. Upratovanie bytu je možné rozdeliť do piatich až siedmich základných zón, podľa veľkosti domu a počtu jeho obyvateľov.

V každý deň sa zároveň venujete jednej komplexnej činnosti ako pranie, umývanie podláh či vysávanie a systém vyžaduje aj dodržiavanie denných zvykov. Jednotlivé blogerky prinášajú vlastné rozpisy toho, ako má týždenná rutina vyzerať a pre každú domácnosť si ju pochopiteľne môžete upraviť sami.

Zónové upratovanie domácnosti sa ideálne dopĺňa s technikou čistenia RAYPATH Ecoclean, vďaka ktorej vyčistíte celú zónu prostredníctvom čistíka RAYPATH a čistej vody, čím sa proces upratovania ešte zrýchli.

Nemáte ešte techniku čistenia RAYPATH Ecoclean? Vyskúšajte si techniku čistenia bezplatne u Vás doma na Vašich povrchoch.